Корзина
851 отзыв
Мы работаем и принимаем заказы!В каталог
+380678893989
Оборудование и комплектующие для отопления, водоснабжения и канализации
Корзина

Чистий тиждень: інспектуємо сантехніку в домі!

Чистий тиждень: інспектуємо сантехніку в домі!

Зібралися зайнятися прибиранням? Ми написали статтю про те, як і що із сантехніки в домі потрібно перевірити при цьому.

До Великодня залишилося зовсім небагато, і ще менше часу маємо до початку Чистого тижня – останнього перед Паскою, коли кожен зайнятий тим, аби навести лад в оселі. Йдеться, перш за все, про прибирання, прання, чищення тощо, але якщо вже ми поставили за мету зробити дім чистим, то чи не час заразом оглянути і сантехніку, розібратися нарешті з усім, що протікає, капає, не зовсім підходить чи застаріло?

Тож наш інтернет магазин інженерної сантехніки пропонує провести таку собі сантехнічну інспекцію дому і нарешті зробити те, що ми звикли відкладати до кращих часів.

Почнемо зі змішувачів. Коли ми скаржимося на те, як багато доводиться платити за воду, то часто забуваємо про змішувач для кухні чи для ванни, який вже давно почав протікати. А це не лише призводить до зайвих витрат, а й погано впливає на мийку. Кухонна мийка з нержавіючої сталі через постійну воду з протікаючого змішувача засмутить вас потоками білого нальоту, а керамічна мийка «порадує» іржавими потоками.

Щоб не допустити такого, варто нарешті полагодити чи змінити кран. Купити кухонний змішувач чи змішувач для ванної кімнати легко можна у нашому магазині. І ціни, і вибір вас однозначно порадують. Але новий чи старий – і змішувач, і мийка потребують догляду.

Догляд за змішувачем в першу чергу полягає в тому, що його не можна мити абразивними миючими засобами, засобами, що містять кислоти, та використовувати жорсткі серветки чи губки. Все це спричиняє мікротріщини та пошкодження корпусу змішувача.

Схоже правило стосується і того, як доглядати за мийкою з нержавіючої сталі: не використовуйте нічого такого, що могло б пошкодити її поверхню, адже навіть найменша тріщинка може призвести до втрати її естетичного вигляду і псування.

Ще варто звернути увагу на роботу арматури для бачка. Її протікання – це теж зайві трати коштів на воду. Тому справний механізм зливу – це хоч і недорога, але дуже важлива складова. Не варто недооцінювати того, в скільки її несправність може вам обійтися.

Окрім заміни змішувача чи арматури для бачка допомогти економити воду також можуть встановлені аератори. Їх варто встановити на кухонний змішувач, змішувач для ванни, для умивальника и для душу. І звісно, не можна забувати про лічильники для холодної і гарячої води! Зрештою, саме з їхнього встановлення и починається вся домашня економія.

Якщо зі справністю сантехніки розібралися, можна оглянути ванну кімнату і туалет в цілому. Всім відомо, що стиль створюють деталі. Тому ванна кімната, в якій є кольорова пластикова мильничка, дозатор для мила з квіточками, найрізноманітніші пластмасові і металеві гачки для халатів і тримачі для рушників навряд чи вважатиметься стильною. А якщо всі аксесуари для ванної кімнати належать до однієї серії і виконані в одному стилі, це одразу помітно і кімната виглядає зовсім по-іншому.

Те ж саме стосується і туалету. Тому пропонуємо звернути увагу на аксесуари для ванни і туалету від торгової марки Сіамп Темп (Туреччина). Стильно, стримано і витримано – це завжди буде в моді.

Другие статьи