Корзина
851 отзыв
Мы работаем и принимаем заказы!В каталог
+380678893989
Оборудование и комплектующие для отопления, водоснабжения и канализации
Корзина

Лічильники для води і на що звертати увагу, вибираючи їх?

Лічильники для води і на що звертати увагу, вибираючи їх?

Вибрати лічильник для води не складно, але для цього варто знати його основні характеристики

Лічильники на гарячу і холодну воду - це відмінний спосіб заощадити. Якщо у Вас ще не встановлені лічильники, це означає, що Ви платите за середньостатистичною нормою витрати води на 1 людину. А ця цифра, звичайно, є набагато вищою, ніж реальне споживання води в родині. Чому? Бо в ній враховано не тільки споживання води, але і всілякі прориви і протікання водопроводів (втрата вода при цьому розподіляється на всіх).

Тому установка лічильників - це витрати, які виправдають себе буквально за рік. То як же правильно підібрати водолічильник і що потрібно врахувати при виборі?

Найважливіші показники при виборі лічильників: точність, діапазон виміру, умови монтажу, термін служби, міжповірочний інтервал, умови експлуатації приладу і, звичайно, вартість.

Точність вимірювання - це показник, який з часом може погіршуватися. Наприклад, після 8-10 років служби багато лічильники перестають показувати точну інформацію. Саме тому їхню точність час від часу перевіряють комунальні служби. Якщо Ваш лічильник як і раніше відповідає еталону вимірювання, то міняти його не потрібно. В іншому випадки лічильник підлягає заміні.

Міжповірочний інтервал - це час, протягом якого лічильник може працювати без перевірки точності вимірювання. Чим вищий цей показник, тим рідше необхідно викликати сантехніка для перевірки точності вимірювань лічильника.

Термін служби - це гарантійні терміни, протягом яких виробник відповідає за справність лічильника. У різних моделей навіть одного виробництва це можуть бути різні показники.

Залежно від температури води, для яких призначені лічильники, вони бувають для вимірювання холодної води (+ 5 ... + 50 ° С) в скороченні в назві пишеться буква «Х», для гарячої води (+ 40 ... + 90 ° C), в скорочення назви пишеться буква «Г» і так звані універсальні (+ 5 ... + 90 ° С).

Лічильник з Ду = 10 і 15 мм вважається простим побутовим або квартирним. Всі лічильники по стандарту йдуть одного діаметра, як правило, вони проводяться з однаковими технічними характеристиками, тому при виборі звертайте увагу на виробника і ціну.

У будь-якому випадку, якщо у Вас немає свого фахівця, який може проконсультувати з питань установки лічильника, Ви можете звернутися до наших менеджерів. Вони нададуть детальну інформацію та допоможуть вибрати лічильники для води абсолютно безкоштовно.

Другие статьи